

Особливості
Кран кульовий на 4 виходи Presto-PS (4006) застосовується в комбінації зі стандартними коннекторами для створення систем поливу з використанням гнучких садових шлангів та дощувачів. Дозволяє швидко та надійно підключити чотири гілки поливу до одного джерела водопостачання. Процес монтажу не займає багато часу і не потребує великих зусиль. Кран виготовлений з якісного пластику, довговічний, стійкий до впливу ультрафіолету та розчинів добрив.
Переваги
Виготовлений з первинного матеріалу з додаванням УФ-стабілізатора;
Простота монтажу;
Надійне з'єднання;
Не підтікає, не потребує додаткового ущільнення.
Коротка інструкція з монтажу крана:
-
Змонтувати трійник/перехідник з зовнішньою різьбою 1 дюйм або 3/4 дюйма в магістральну трубу;
-
Накрутити кран на перехідник/трійнок по різьбі;
-
За допомогою стандартних коннекторів з'єднати шланг з краном;
-
Підключити з протилежного боку поливний пістолет або дощувач;
-
Відкрити кран, подати воду в систему.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид різьби | внутрішня |
| Діаметр різьби | 19 мм (3/4") / 25 мм (1") |
| Одиниця | 1 шт |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Кількість виходів | 4 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Объемный вес | 0,34 кг/м^3 |
| Тип | кран для конекторів |
- Ціна: 350 ₴

