

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Секатор з поворотною рукояткою 200 мм FLORA (5021314)
Секатор з поворотною рукояткою 200 мм FLORA (5021314) призначений для обрізання пагонів і тонких гілок при формуванні і проріджуванні крони дерев, чагарників, зборі винограду і тд.
Переваги і характеристики:
- Поворотна рукоятка забезпечує зручне захоплення і зменшує вплив на кисть руки;
- Ріжуче лезо з якісної високовуглецевої сталі з антиадгезійним покриттям
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flora |
| Вага | 0.3 кг |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Максимальний діаметр реза | 16 мм |
| Матеріал леза | Вуглецева сталь |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
- Ціна: 402 ₴

