

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Секатор обвідний 200 мм алюмінієві ручки FLORA (5021494)
Обвідний секатор працює максимально щадно, а значить підходить для обрізки живих зростаючих гілок і пагонів під час формування та проріджування крони дерев, чагарників, збору винограду тощо.
Переваги:
- леза з загартованої високовуглецевої сталі;
- антиадгезійне покриття лез;
- алюмінієві литі рукоятки з покриттям із міцного пластику та термопластичної гуми;
- зручний фіксатор ручок.
Характеристики:
Вид секатора: обвідний
Довжина секатора, мм: 200
Максимальний діаметр різу, мм: 15
Покриття лез: верхнє лезо з тефлоновим покриттям, нижнє - з хромованим
Матеріал ручок: алюмінієві рукоятки з покриттям із поліпропілену і термопластичної гуми
Вага брутто, кг: 0.229
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flora |
| Вага | 0.192 кг |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Максимальний діаметр реза | 15 мм |
| Матеріал леза | Загартована сталь |
| Матеріал рукоятки | Алюміній із гумовим покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Додаткові функції | |
| Прогумована рукоятка | Так |
- Ціна: 318 ₴

