

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Секатор для квітів 200 мм алюмінієві ручки FLORA (5021504)
Секатор для квітів найкраще підходить для обрізки молодих пагонів, кімнатних рослин, троянд, орхідей та інших квітів. Також це чудовий інструмент для збору врожаю фруктів та овочів, винограду.
Переваги:
- леза з загартованої високовуглецевої сталі;
- антиадгезійне покриття лез;
- алюмінієві литі рукоятки з покриттям із міцного пластику та термопластичної гуми;
- зручний фіксатор ручок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flora |
| Вага | 0.208 кг |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Максимальний діаметр реза | 6 мм |
| Матеріал леза | Загартована сталь |
| Матеріал рукоятки | Алюміній із гумовим покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Пряма |
| Додаткові функції | |
| Прогумована рукоятка | Так |
- Ціна: 318 ₴

