Як накреслити план ділянки!!!
Гарантія рівномірного розподілу опадів по території для зрошення - це, насамперед, грамотно продуманий проект системи автоматичного поливу. З чого починається кожен проект? Вірно, з плану поливаемой території. Якщо його у вас немає, не переживайте, ми навчимо вас, як зробити план території для зрошення легко і швидко.
Для грамотного система проектування системи автоматичного поливу на плані ділянки в обов'язковому порядку мають бути присутніми ось ці елементи:
- основне джерело водопостачання;
- плановані посадки (кущі, дерева, квіти);
- всі будівлі та споруди (водойми, доріжки, будинок, вимощення тощо);
- межі ділянки;
- підпірні стінки.
Для роботи запасіться наступними інструментами:
- Лінійка;
- Ластик;
- Олівець;
- Папір ("міліметрівка");
- рулетка ( не менше 20м0.
Приступаємо до основних дій:
1. Нанесіть периметр ділянки. Як це зробити? Якщо форма ділянки - прямокутник, то виміряйте рулеткою всі сторони і нанесіть розміри на папір у співвідношенні 1:100 (1 виділена клітинка міліметрівки=1 метр).
Якщо ділянка неправильної форми, то робимо всі виміри і наносимо на креслення в першу чергу ті кути, які знаходяться під прямим кутом по відношенню один до одного. Потім наносимо на креслення похилі боку ділянки.
2. Після цього на креслення наносяться усі будівлі - як вже існуючі, так і плановані.
3. Нанесіть на креслення всі вимощення і доріжки. Заштрихуйте місця їх розташування.
4. Якщо на вашій ділянці є криволінійні елементи (наприклад, доріжки), то намалюйте їх наступним чином. Візьміть за основу будь-який прямолінійний елемент (наприклад, паркан). Відкладіть на ньому перпендикуляри через рівні проміжки (через метр, два, три). З'єднайте між собою точки, які вийшли і наша криволінійна садова доріжка готова!
5. І останнє - нанесіть на креслення рослинність, існуючу і плановану. На плані квітники, чагарники і дерева позначаються ось таким умовними позначеннями
○ - Туя
□ - Ялівець
√ - Розарій